dewalt_dstsx30se
DEWALT DSTSX30SE staples 5.6-30 stainless steel/ stainless steel 5m (3000 pcs)
43.80 tax incl.
On order: delivered from 23/05/2026
Product description
  • [DSTSX] Staples 5.6-30 Inox/RVS 5m
Key features according to our expert
  • Length: 30 mm
  • Staple crown width: 5,6 mm
  • Brand: DEWALT
  • EAN: 5902013951421
  • Supplier number: DEWALT DSTSX30SE
Length
30 mm
Staple crown width
5,6 mm
Product type
5,6 mm
Stainless Steel
Finish
30,0 mm